Online sortiment Delmartu se rozrůstá. Kolik produktů už prodává?

Kdo by neznal skvělý supermarket Delmart, který je známý také svými saláty, jež si člověk může kombinovat, sestavit a připravit dle své libosti a chuti. V současné době naleznete produkty supermarketu Delmart také v internetovém obchodu Kosik.cz, který v současné době získává čím dál více spokojených klientů. Od letošního dubna jsme mohli v nabídce Kosiku.cz nacházet mnohé zajímavé prémiové potraviny supermarketu Delmart, jelikož vzbudily opravdu velký ohlas, bylo načase rozrůst nabídku. Ta se nyní rozrostla na pět set fantastických produktů.

Testování produktů supermarketu Delmart bylo skutečně úspěšné. To ostatně potvrzuje i fakt, že se do Kosiku.cz dostalo mnoho dalších nových potravin, které se zde začínají nabízet. Z testovacích produktů se tak stala stálá nabídka a zákazníci mohou dlouhodobě nakupovat oblíbené kvalitní prémiové potraviny.

O jaké produkty se rozšiřuje nabídka?

Zatímco do nynějška jsme se mohli setkávat především z mléčnými výrobky v nabídce internetového supermarketu, nyní nabídka zahrnuje mnohé další produkty. Kromě delikates, uzenin a zmiňovaných mléčných výrobků si nyní můžete pod značkou Delmart zakoupit také výběrové paštiky, pesta nebo případně kořenící směsi, které pochází až z dalekého Středomoří.

Jelikož se zákazníci čím dál více začínají zajímat o to, odkud kupované produkty pochází, nemůžeme se divit tomu, že Delmart při testování uspěl. I když se nejedná o nejlevnější produkty, dnes se preferuje kvalita před cenou.

Kosik.cz podporuje české výrobce a farmáře

Zařazení nabídky Delmart do aktuální nabídky internetového supermarketu Kosik.cz je součástí velkého kroku, který Kosik.cz udělal už na začátku roku a stále v něm pokračuje. Internetový supermarket se totiž snaží o podporu českých farmářů a výrobců. Moc dobře ví, že české produkty se musí podporovat, navíc dnes je o ně velký zájem.