Co mají miliardáři a vy ne?

Pokud se toužíte stát miliardářem, rozhodně byste neměli chodit do zaměstnání, protože nikdy si nebudete moct našetřit tolik, kolik chcete. Je nutné zmínit fakt, že pokud chcete být bohatí, musíte být zaměstnavatelem, který riskuje, nikoliv zaměstnancem, který se podřizuje mnohdy nesmyslným požadavkům zaměstnavatele. Pokud však ještě nejste miliardářem, pak je to možná z toho, že nemáte to, co oni.

Miliardáři se samozřejmě netají svým velkým majetkem, ale většinou se skrývají před bulvárem či před novináři. Například takový Petr Kellner – o jeho existenci se dokonce pochybuje, protože na veřejnosti je minimálně vidět. Miliardáře ale od běžných lidí vůbec neodlišíte, pouze se to ukáže na jejich majetku.

Pojďme si nyní říct, co vlastně miliardáři mají a co vy ne.

• titul

Velká část miliardářů má titul, ale ne klasický „Bc.“, ale spíše „Judr.“ nebo „Ing.“. Řada miliardářů světových ale nemá vůbec žádný titul, tudíž titul není podmínka, kterou byste museli mít, pokud chcete být bohatí. Velký podnik se dá rozjet i na středoškolské půdě, chce to mít jenom nápad a chuť riskovat.

• místo bydliště

Velká řada českých miliardářů dneska bydlí v Praze nebo má zde svůj podnik či svou vilu. Praha je město plné možností. Jedná se o obrovskou metropoli, v níž může uspět naprosto každý. Navíc je to tu i přehnaně drahé, tudíž pro váš byznys skvělá půda.

• auto

To, co vás odlišuje od miliardáře, je jistě i auto. Většina miliardářů má většinou Mercedes nebo jinou podobnou a velice kvalitní značku.

• věk

Jelikož se dá podnik rozjet v brzkém věku, k těm miliardám se ale člověk dostane až tehdy, kdy vytrvá. Většinou se tedy stává, že těch miliard dosáhne opravdu až ve svém čtyřicátém věku. Proto pokud začínáte s podnikem, měli byste mít na paměti, že je nutné vydržet aspoň do čtyřiceti – většinou v té době se ukážou výsledky.