Investiční skupina DRFG slaví dokončení svého prvního rezidenčního projektu

Vůbec první developerský projekt z oblasti rezidenčního bydlení pod hlavičkou Rusňákovy skupiny DRFG má za sebou finále! Rezidence Spojovací v pražských Vysočanech byla zkolaudována, a tak již nyní probíhá předávání prvních bytových jednotek novým majitelům. 

 

Stavba domu s pěti patry a čtyřiceti bytovými jednotkami byla zahájena v roce 2021. Byty odpovídají současným trendům a mají dispozici od 1+kk do 3+kk s terasami, balkony, sklepy i parkovacími místy. V přízemí budovy samozřejmě nesmí chybět komerční prostory. 

Rezidence Spojovací: První rezidenční projekt skupiny DRFG

„Již před několika lety jsme se na základě dlouhých diskuzí rozhodli rozšířit naše aktiva v developmentu do další oblasti, tedy rezidenčních nemovitostí. Doplnili jsme tak již fungující segment komerčních nemovitostí a logistiky,” říká Josef Šilhánek, který je ředitelem pro strategii a akvizice v Real Estate.

 

Následně dodává: „Rezidence Spojovací byla naším prvním projektem. A proč právě ve Vysočanech? Pražské Vysočany jsou rychle rostoucí a rozvíjející se částí s perfektní dostupností, a tak je zde poptávka po bydlení víc než vysoká.“

Další projekty Rusňákovy DRFG

Kromě Rezidence Spojovací se v současnosti investiční skupina Davida Rusňáka věnuje v České republice a sousedním Slovensku dalším rezidenčním projektům. 

 

Mezi krajskými městy Pardubice a Hradec Králové, v obci Dříteč, staví 18 rodinných domů v rámci projektu Green Resort Kunětická Hora a v první polovině letošního roku bude dokončovat apartmány Green Mladá Boleslav.

 

V roce 2023 Rusňákova DRFG začala projektové práce na 3 velkých vícefunkčních projektech:

  • Smetanka Parku v Olomouci, 
  • na jedné z nejvyšších budov v Bratislavě – Ister Tower,
  • na rezidenčním areálu Tři Dvory nedaleko Brna. 

 

Autor: Michal Pecka