Jak získat slevy na internetové nákupy 

Nakupujete na internetu a rádi byste realizovali zajímavé úspory? Připravili jsme pro vás několik jednoduchých tipů, prostřednictvím kterých ve svých e-shopech můžete snadno ušetřit. V současné době jsou tipy více než potřebné, vždyť energetická krize je v plném proudu, stejně tak se nacházíme v tíživé ekonomické situaci. 

Slevové kupóny 

Pravděpodobně nejčastější a nejsnazší cestu k úsporám představují slevové kupóny. Na internetu je jich k nalezení celá řada a většina významných e-shopů umožňuje jejich uplatňování. Pokud se tedy rozhodnete pro nákup, ověřte si před platbou, zda některý z těchto kupónů nemůžete uplatnit. 

Cashbacky 

S rozvojem internetových obchodů se objevilo také velké množství portálu specializovaných na tak zvané cashback aktivity. Zjednodušeně fungují tak, že z každého nákupu ve vybraných obchodech získáváte při využití cashbacku určitá procenta z utracené částky zpět na váš účet. Nejedná se samozřejmě o nikterak závratné částky, ale při dlouhodobých nákupech se mohou zajímavě akumulovat. 

Běžné akce a výprodeje 

Poslední námi doporučenou možností je vyhledávání klasických slev a výprodejových akcí. Velké e-shopy běžně uvádějí své produkty na trh s významným ponížením cen. Typicky se jedná například o novoroční výprodeje nebo akce typu black friday. Pokud na nákup vybraného zboží urgentně nespěcháte, počkejte si právě na slevové období a pořiďte si ho za podstatně nižší cenu. 

Srovnání nabídek jednotlivých obchodů 

Kromě slevových akcí vám velmi doporučujeme také provedení srovnání nabídky jednotlivých obchodů, které byste měli učinit před každým nákupem. Mezi cenami i různých prodejců mohou často být velmi výrazné odlišnosti. Využijte některý z cenových porovnávačů a přijďte si tak na zajímavou úsporu.