Podnikání od devíti let? To je příběh milionáře Johnsona!

Rozjet své vlastní podnikání je naprosto běžná věc. Dnes je tato možnost otevřená opravdu všem. Lidé si myslí, že je podnikání jenom pro ty, kteří mají předpoklady, ale mnohdy stačí jenom odvaha k tomu, aby se rozjel skutečně velký byznys. Tedy odvaha a hlavně taky nápad, protože bez nápadu to vážně nejde, to ví jistě každé malé dítě.

Pokud však nějaký nápad máte a bojíte se ho realizovat, pak je to taky špatně. Říká se, že hřbitov je to nejsmutnější místo na zemi, ale není to z důvodu tolika smrti, která je tam na náhrobcích vytesána a znázorněna, hlavně se tam zkrátka pohřbili s lidmi jejich nápady a inovace, které jim mohli doslova změnit život a nejenom jim, ale mnohdy také nám.

Tím, že nápad se musí realizovat co nejdříve, si byl jistý Cameron Johnson, který se rozhodl uskutečnit všechno, co mu na mysl přišlo. S podnikáním začal už v devíti letech. Je to skvělý příklad toho, že děti se ničeho nebojí a že každý by si měl ve svém srdci takové nebojácné dítě uchovat, jinak nikdy nemůže být úspěšný. Cameron si je toho stále jist a není se divu, že se dnes řadí k těm nejúspěšnějším a také nejnadanějším mladým podnikatelům, kteří mají před sebou opravdu výjimečnou budoucnost.

Jaké je jeho podnikání?

Cameron je autorem několika knih. Dnes je však také známým obchodníkem a lektorem. V devíti letech začal vytvářet pozvánky pro svou rodinu a později zaujal touto svou tvorbou i okolní lidi. Jeho podnikání bylo najednou na světě a velice dobře se rozběhnulo. V těchto letech se však projevila také jeho schopnost obchodovat, protože své našetřené a vydělané peníze vložil do dalšího podnikání. Kupoval hračky od výrobce a na jiných stránkách je přeprodával. Vytvořil si tak dokonce svůj vlastní internetový obchod. Tímto si dokázal ve svém raném věku puberty vydělat padesát tisíc dolarů!

Jeho následující roky se nesly v duchu zkoušení nového podnikání, a když se mu v nějakém nedařilo, zkusil jiné. Postupně tak hledá sám sebe a dnes už tak dokáže inspirovat jiné.