Příběh muže, který vybudoval město hříchu

Las Vegas – toto město známe zejména díky mnoha filmům, kde se většinou pojednává o rozlučce se svobodou. Toto město je známé svým hazardem, svými velkým i ciframi, které se zde denně protočí. Mnoho lidí se zde stane miliardářem, jiní zde přijdou na mizinu a jejich život se najednou obrátí o sto osmdesát stupňů. Podle filmových příběhů se do Vegas chodí lidé dokonce i vzít, protože se zde prý oddává, aniž by lidé byli například při vědomí. Proto tak vznikají mnohá manželství, která se ihned, co se vezmou, touží také vzít.

Málokdo si při návštěvě tohoto města hříchu uvědomuje, že za ním i někdo stojí. Muselo nějak vzniknout a jistě má nějakou svou historii, nad kterou se ale nikdo vůbec nepozastavuje. Za tímto místem, kam se lidi jezdí bavit a zkusit svoje štěstí, které jim mnohdy opravdu přeje a které jim umožní, že se z bezdomovce stane miliardář, stojí miliardář jménem Kirk Kerkoriana. Jedná se o muže, který budoval nestárnoucí a stále žijící město – Las Vegas.

I chudým rodičům se může narodit miliardové dítě

V tomto příběhu platí přísloví, že i chudým rodičům se může narodit dítě, z něhož jednou bude miliardář, pokud ho však nebudou učit své způsoby. Rodiče z něj neměli zrovna radost, protože se zaměřoval na hry a měl opravdu nesmírně dobrý hráčský instinkt, díky kterému se vypracoval na magnáta, jenž stál u postavení největšího města hazardu. V Las Vegas se stal vlastníkem největšího kasina a také zde vlastnil několik hotelů.

Jeho život byl plný nástrah, ale nevzdal se a vždy věděl, že nikdy nebude jako jeho rodiče, které samozřejmě miloval. Díky tomu, že se nikdy nebál riskovat a poslouchal svůj instinkt a ne řeči jiných stál u budování Las Vegas. Jeho život byl plnohodnotný a jistě se mu před očima přehrál opravdu skvělý film, než umíral. Zemřel totiž v úctyhodném věku osmadevadesát let.