Nechte si při řešení BOZP a PO poradit od odborníků

I když si mnozí zaměstnanci myslí, že podnikání je procházka růžovým sadem, není tomu tak. Podnikatelé musí mít splněno mnoho povinností a ustanovení, jinak jim hrozí opravdu vysoké pokuty, které si takzvaně za rámeček nedají. V současné době je nutné dbát zejména na bezpečnost práce a na požární ochranu, jelikož se jedná o dvě zákonné povinnosti, při jejichž nevyřešení hrozí pokuty sahající ne do stovek tisíc korun, ale rovnou do milionů korun. Firmy by tak měly zvážit, jestli se raději nebude investovat do služeb nabízených odborníky, kteří se jim o bezpečnosti práce a požární ochranu postarají.

Mnozí podnikatelé však nechtějí investovat peníze navíc, a tak žijí v nejistotě a podnikají v riziku. Bojí se dne, kdy na dveře podniku zaklepe neohlášená kontrola ze státní správy, která jim po zjištění, že BOZP a PO není vyřešené, udělí pokutu minimálně ve výši několika set tisíc korun.

Podnikatelé by si měli uvědomit, že jim to za to nestojí, a měli by investovat do služeb firmy, která se na bezpečnost práce a požární ochranu specializuje.

Vybírejte si na základě referencí a recenzí

Samozřejmě je nutné také říct, že vybrat si firmu, které svěříte BOZP a PO do rukou, nebude jednoduché. Na trhu dnes funguje mnoho firem zaměřujících se na bezpečnost práce a na požární ochranu.

Pomoct vám ale mohou reference a recenze na internetu, které jsou plné zkušeností bývalých nebo současných klientů. A právě to vám může nejvíce pomoct.

Zkusíte to s firmou Extéria?

Mezi nejlépe hodnocené společnosti poskytující poradenství v oblasti BOZP a PO patří jednoznačně firma Extéria, která se dnes pyšní tisícovkami spokojených klientů. Firma Extéria je kladně hodnocená zejména pro své nízké ceny, které jsou v porovnání s konkurencí opravdu nejnižší, taktéž je hodnocena kladně kvůli vysoké kvalitě poskytovaných služeb a díky perfektnímu zastoupení při kontrole ze státní správy.