Simsalabim… a z Outlooku je našlapané CRM!

Zvyk je železná košile a držet se v zajetých kolejích může být ku prospěchu věci – ale jen do chvíle, než vás konzervativní přístup začne brzdit v rozletu. V souvislosti s řízením společnosti nastává problém v momentě, kdy se vedení rozhodne pro implementaci informačního systému. A nemusí se jednat ani o větší firmu, se zavedením nového softwaru mají problém i freelanceři. Podvědomě tuší, že nadešel nejvyšší čas na posun, ale nechtějí se vzdát osvědčených nástrojů. Třeba Outlooku – oblíbeného e-mailového klienta od Microsoftu.

Češi posouvají využití Outlooku o kus dál

Outlook nepatří k nejrozšířenějším e-mailovým klientům pro nic za nic. Je přehledný, intuitivní a praktický. Ale stále hovoříme o aplikaci, jejíž primární funkcí je „pouze“ správa elektronické korespondence. Nemůže a ani nemá ambice na to, aby konkuroval klasickému CRM sytému. Příznivci se však důvěrně známého prostředí při přechodu na plnohodnotné „cé er em“ vzdávat nemusí. Řešení již řadu let přináší vývojáři z eWay System pod hlavičkou eWay-CRM.

CRM v Outlooku je dobrou volbou pro každého, kdo hledá způsob, jak Outlook povýšit z pozice e-mailového klienta na komplexní systém se všemi nezbytnými funkcemi pro efektivní řízení firmy v duchu customer relationship managementu.

Podobný a přitom úplně jiný

Český systém CRM vám umožní pracovat s kontakty tak, jak jste zvyklí z Outlooku, ale navíc budete moct využívat široké spektrum nástrojů, realizovat efektivní mailingové kampaně a samozřejmě tvořit reporty a analýzy. Veškerá data o klientech přesunete „pod jednu střechu“ a díky bohatým možnostem integrace se systémy třetích stran (např. s ekonomickým systémem POHODA, informačním systémem Money S3/S5, aplikací TeamViewer…) ušetříte spoustu času.

Implementace CRM systému vnese do vašeho podnikání řád a dynamiku. Zda je pro vás dobrou volbou právě český eWay-CRM, můžete zjistit hned teď. Stáhněte si zdarma základní verzi a přesvědčte se o tom, že vynikající hodnocení (zařazení do TOP 20 v celosvětovém žebříčku) na serveru Capterra mělo své opodstatnění.