Moderní úřední desky mají digitální podobu

Žijete v obci, která má stále ještě úřední desku ve formě nástěnky, kam se aktuality musí tisknout a připichovat špendlíky? Nemusí tomu tak být, jak dokázali mnohá jiná města. Ta se rozhodla pro modernizaci a začali využívat digitální panely jako formu jednoduchého informování občanů. Protože se jedná o venkovní elektronickou úřední desku, nevadí ji déšť. Občané na ní najdou vše, co je potřebné. A to, co již není aktuální, už může být jednoduše nahrazeno nebo odstraněno prostřednictvím počítače nebo dokonce chytrého telefonu. 

Oficiální stránky obce 

Záleží na tom, kolik informací chce každá obec sdílet. Kromě aktualit zde můžete najít také oficiální stránky obce, kde se pohybujete prostřednictvím dotykové obrazovky. Najít tak můžete opravdu cokoli týkající se vaší obce, a to i v případě, že doma nemáte připojení k internetu. Jedná se o velice chytré řešení, které má jednoduché použití, takže se to snadno naučí také starší občané. 

Odolnost digitálních panelů 

Venkovní digitální panely musí být velice odolné, protože stojí venku 24 hodin denně. Nejsou přenosné, a proto je třeba, aby vydržely dlouhodobé slunce, déšť i sníh. Venkovní teploty v naší republice jsou poměrně rozmanité, takže digitální panel musí vydržet teploty od -30 °C do +50 °C. Taktéž je zapotřebí myslet na to, že digitální panely se mohou stát terčem vandalů. I proti tomu jsou digitální panely odolné. 

Neomezená kapacita 

Zatímco klasické úřední desky mají omezený prostor, ty digitální mají prostor téměř neomezený. Vleze se do nich opravdu velké množství informací, takže mohou nahradit dokonce několik dosavadních běžných úředních desek. Zprávy na desce je možné měnit, odstraňovat nebo přidávat velice jednoduše a zvládne to každý, kdo si jen trochu rozumí s počítačem. Takže se opravdu není čeho obávat. To, co bude na úřední desce zobrazeno, tedy závisí na vedení města.