Nová kryptoměna přidána, hlásí směnárna Coinbase

Kdo by v dnešním světě neznal kryptoměny. Jedná se o virtuální měnu, s níž obchodují lidé po celém světě. Stal se z ní hit, což ostatně dosvědčují i kryptoměnové směnárny, které neustále upozorňují na nové a nové kryptoměny, s nimiž je možné obchodovat a které je možné těžit. V nedávné době ohlásila i jedna z nejoblíbenějších kryptoměnových směnáren, že přidala do své platformy další kryptoměnu, kterou je Ethereum Classic.

Dalo by se říct, že oblíbená směnárna Coinbase splnila přání svých uživatelů. Ti totiž kromě kryptoměn, jako je Bitcoin, Bitcoin Cash nebo Litecoin měli zájem o další kryptoměnu, kterou je právě zmiňovaná kryptoměna Ethereum Classic. Nová kryptoměna je dnes dostupná v každé zemi, kde oblíbená směnárna působí, tudíž také v České republice.

Kdy byla nová kryptoměna přidána do platformy směnárny?

Podle všeho má nová kryptoměna sídlit v platformě oblíbené směnárny už od letošního září, ale v té době nebyla kryptoměna Ethereum Classic ještě tak hodnotná, jako je nyní. Od června totiž výrazně poskočila v žebříčku nejhodnotnějších kryptoměn. Konkrétně se z osmnácté pozice dostala na jedenáctou příčku, tudíž se o ni lidé začali zajímat. A teprve v té době ohlásila oblíbená směnárna to, že ji má ve své platformě.

Kryptoměna Ethereum Classic v současné době osídluje jedenáctou příčku nejhodnotnějších kryptoměn se svou tržní kapitalizací skoro jeden a půl miliardy dolarů.

Další kryptoměny jsou v závěsu

Oblíbená směnárna kryptoměn Coinbase také ohlásila, že v blízké době bude do platformy převedeno ještě několik dalších nových kryptoměn. Bohužel se však nenechala slyšet, o jaké konkrétní kryptoměny se bude jednat. Bude se tedy jednat o jedno velké překvapení. Podle všeho by však tímto krokem mělo dojít ke zvýšení zájmu o kryptoměnu a také by mohlo dojít navýšení jejich hodnoty.