Jak se začlenit do kryptoměnového trhu bez nákupu Bitcoinů? 

Finanční průmysl pokračuje v hledání způsobů, jak integrovat krypto do konvenčních investic. Pokud se chcete začlenit do trhu s kryptoměnami bez okamžitého nákupu Bitcoinů, máte několik možností. 

Seznamte se s možnostmi 

Můžete si koupit “Bitcoin futures“ kontrakt, což je dohoda o nákupu stanoveného množství Bitcoinů za stanovenou cenu k budoucímu datu. Můžete také nakupovat do několika fondů obchodovaných na burze nebo ETF, které zahrnují “Bitcoin futures“ kontrakty. První “Bitcoin futures ETF“ se začaly obchodovat na newyorské burze v listopadu 2021. Pokud máte zájem, můžete také investovat do společností, které pracují s technologií blockchain. 

Jak mohu obchodovat s “Bitcoin futures“? 

Chcete-li začít, musíte si nejprve otevřít účet TD Ameritrade a uvést, že plánujete aktivně obchodovat. Na vašem účtu jsou vyžadovány určité kvalifikace a oprávnění pro obchodování s “Bitcoin futures“ (BTC) skupiny CME Grup a „Micro Bitcoin futures“ (MBT), včetně: 

  • Non-retirement accounts, které vám umožní vybrat si vlastní investice 
  • Schválení obchodování s “Bitcoin futures“ 

Zde musíte vzít na vědomí, že požadavek na marži Charles Schwab Futures a Forex LLC pro bitcoinové futures produkty je 1,5krát vyšší než požadavky na marži na burze a může se změnit bez předchozího upozornění. Prostředky musí být plně zúčtovány na vašem účtu předtím, než mohou být použity k obchodování s futures kontrakty, včetně “Bitcoin futures“. Metody ACH a Express Funding vyžadují až čtyři pracovní dny pro zúčtování vkladů. Bankovní převody jsou zúčtovány ve stejný pracovní den. Zatímco futures produkty stále nesou jedinečná a často významná rizika, mohou potenciálně poskytnout regulovanější a stabilnější prostředí. 

Samozřejmě je vše na vašem vlastním uvážení, zda do “Bitcoin futures“ investovat, protože je tato oblast krypto investic spíše pro zkušené investory s kryptoměnami a jinými komoditami.