Skládací iPhone s displejem LG? I s tím se nyní pracuje

iPhone je něco, kolem čeho se neustále točí svět technologií. Jedná se o vynález, který musí mít doma takřka každý. Velice dlouho očekávanými výrobky byly letošní verze iPhonů, které se světu ukázaly v polovině září. Nyní se ale řeší další práce společnosti Apple. Už nyní vyplývají na povrch nejen informace o budoucích iPhonech, ale taky o dalších vymoženostech, které Apple brzy předvede veřejnosti.

Například se už nyní ví o skvělé nabíjecí podložce, která by mohla nabíjet až tři zařízení najednou. Tato nabíjecí podložka už byla dokonce ukázána světu ve své pracovní verzi a aktuálně se na ní ještě pracuje, ale už se ví, že tato nabíjecí podložka zamezí věčně vytahaným kabelům běžných nabíječek iPhonů.

Taky je už nyní známo, že všechny iPhony, které budou vyrobeny v roce 2018, nebudou mít oblíbené tlačítko Touch ID, ale už zde bude jenom Face ID, tedy odemykání obličejem. Jedná se o odemykání, které se letos ukázalo na nových iPhonech, tedy na iPhonu X a taky iPhonu 8 a 8 Plus.

Aktuálně se taky pracuje na budoucím skládacím iPhonu a nevěřili byste, jaký displej chce Apple použít. Displej se totiž má použít z dílny značky LG.

Vyjde tato spolupráce či nikoliv?

Mnoho lidí tak nyní spekuluje nad tím, jestli spolupráce společností Apple a LG bude dobrá a kvalitní či nikoliv. Mělo by se jednat o telefon se sklopným displejem. Možná by byla lepší spolupráce se Samsungem, ale to Apple rozhodně nechce riskovat, protože by tak konkurenční iPhone mohl získat citlivou technologii.

Kdy bude tento telefon k dostání?

Telefon se sklopným displejem není pro vás možná takovou novinkou. Jedná se totiž o telefon, o kterém se už dlouho mluví. Už před rokem se spekulovalo nad tím, že letošní verze mohou být se sklopným displejem, ale letos jsme se ho nedočkali. Podle odhadů bychom měli mít k dispozici smartphony se sklápěcím displejem během roku příštího, kdy Apple by tedy měl být jedním z partnerů a společností, které by tento chytrý telefon mohly vyrábět.