Nemáte si kam zapisovat své poznámky? Nový japonský vynález vám přijde vhod

I když žijeme ve světě moderních technologií, jen málokdo využívá poznámkový blog ve svém telefonu. Většinou jsou lidé věrní blokům notesům, deníčkům nebo obyčejným papírkům, které mají nalepené kolem monitoru počítače. Pokud patříte mezi lidi, kteří neustále něco potřebují zapisovat, ovšem ne vždy máte blok nebo papír u sebe, možná oceníte nový vynález, který vynalezli v Japonsku. Jedná se o voděodolný náramek s mazatelným povrchem, na který si budete moc zapisovat jednu poznámku za druhou.

Ruce jsou navíc to, čeho si vždycky stoprocentně všimneme a co zároveň neponecháme doma, jako papírek na stole, když jdeme do obchodu dělat velký nákup. Pokud si vzpomínáte na dětská léta, jistě si také vzpomenete, jak jste si všechno důležité i méně důležité zapisovali na ruku a rodiče vás za to vždy bičovali, protože jste si jen kazili svou krev.

Psát si na ruku však nyní můžete, pokud budete mít připnutý i voděodolný náramek s mazatelným povrchem.

Náramek, který se obmotá kolem vaší ruky

Abychom byli konkrétní, náramek se obmotává kolem ruky. Lze ho tedy přirovnat ke klasickému reflexnímu náramku, který se “praští” o ruku a přivine se na ni. Nový inovativní náramek z Japonska je však stylovější, drží a také poskytuje plochu pro psaní poznámek nebo aktuálních nápadů.

Jak se text z náramku smaže?

Jelikož se jedná o voděodolný náramek, může se většina z nás ptát na to, jak lze poznámky z náramku odstranit. Vodou to asi nepůjde, tak čím? Je to však neuvěřitelně jednoduché. Zatímco s vodou byste nepochodili, s čistým a suchým prstem ano. Stačí poznámky smazat prstem nebo můžete využít klasickou gumu.

Praktický náramek rozhodně nemá datum spotřeby, proto ho můžete využívat stále dokola. Funguje skvěle například jako TO-DO list. Zkrátka si jen napíšete všechno, co potřebujete stihnout, a následně si jen odmazáváte to, co už jste splnili.