Jaké problémy nejvíce sužují zařízení s Androidem?

I když se vám může zdát, že lidé preferují mobilní telefony společnosti Apple, není tomu tak. Stále jsou velice populární mobilní telefony s operačním systémem Android. Ovšem stejně jako operační systém iOS, tak i Android není dokonalý. A jakožto uživatelé zařízení s Androidem se můžete setkat s chybami či problémy, které mohou používání zařízení značně znepříjemnit. Abyste se však v případě, že se některá chyba objeví, nelekli, máme pro vás seznam těch nejběžnějších problémů, které mobilní telefony s Androidem bohužel velice často potkávají.  

Až příliš málo místa 

V současné době lidé používají své telefony i jako skladiště. Zkrátka si ponechávají staré fotky v mobilním telefonu nebo nechtějí některé aplikace smazat, protože se domnívají, že je jednoho krásného dne ještě budou potřebovat. Jenže pravdou je, že zařízení s Androidem velice často sužuje nedostatek místa. Abyste tomuto problému předcházeli nebo s ním rychle zatočili, vyplatí se provádět pravidelné čistky fotografií a mazání aplikací, které nepoužíváte a které jsou vám tedy k ničemu.  

Pomalost 

To, že se elektronika zpomaluje při jejím každodenním používání, to je něco naprosto běžného. Jenže u zařízeních s operačním systémem Android může ke zpomalení dojít poměrně brzy, aniž byste to čekali. Naštěstí i v tomto případě existuje několik způsobů, jak s pomalostí zařízení zatočit.  

Neustále otravující notifikace 

Řada majitelů zařízeních s Androidem s stěžuje na to, že je neustále otravují notifikace, jež stále vyskakují na displeji mobilního telefonu. V tomto případě je však třeba říct, že je v moci samotného uživatele jejich odběr zrušit. Stačí zajít jenom do nastavení a zrušit si oznámení u všech aplikací, z nichž vám to z celého srdce vadí. Notifikace je možné jak rovnou vypnout, tak případně jen umlčet.