Co všechno umí tablet s pomocí aplikací?

Dříve byly notebooky upřednostňovány před tablety, nyní je to však jinak. V současné době jsou upřednostňovány tablety před počítači, a to z mnoha důvodů. Například jsou mnohem lehčí, tudíž jsou i praktičtější. Na druhou stranu se do nich dá stáhnout mnoho zajímavých aplikací, které v počítači stáhnout nejdou. Jaké máme na mysli? Například tu, s níž pomocí se stanete matematickým géniem!

Pokud chce člověk zbohatnout, stačí, když vymyslí nějakou skvělou aplikaci, kterou budou lidé využívat. Nebude to však jednoduchá záležitost, v dnešní době jsou vymyšleny miliony aplikací, které nám ulehčují současný život.

Znáte aplikaci Fractal MK-12?

Tak třeba aplikace Fractal MK-12 z nás může udělat hotového matematického génia. Pokud nerozumíte zlomkům a potřebujete s nimi poradit, stačí, když si tuto aplikaci za zhruba 55 korun koupíte. Dostupná je pro operační systém Android a je vážně geniální. Dokáže zjednodušit zlomky, kromě toho dokáže převést desetinná čísla a samozřejmě vysvětlí i kombinovaný zápis. Problémem nejsou ani kombinace desetinných čísel a zlomků.

Překvapte vaši paní učitelku matematiky s tím, jak geniálně vypočítáte úkol tohoto předmětu!

Odhalte vadný displej pomocí Display Testeru

Pro operační systém Android je dostupná i velice zajímavá aplikace nazvaná Display Tester. Jedná se o aplikaci, která vám pomůže odhalit vadné pixely na displeji tabletu, dokáže vyladit jas, pohraje si s barvami i se sytostí barev. Nesmíme zapomenout na to, že zkontroluje i funkci a citlivost dotykové vrstvy displeje.

Kromě toho dokáže aplikace diagnostikovat vady displeje, dokáže najít i případné opravy. Nejnovější verze stojí zhruba čtyřicet korun bez reklam, jinak je k dostání ovšem s nepříjemnými reklamami. Právě do této aplikace se však vyplatí investovat, protože mnohdy dokáže zachránit tabletu život.