Vypracování bakalářské práce na zakázku je investicí do vaší budoucnosti

Nechcete investovat množství času do psaní bakalářské práce? Nebo kvůli práci a časové vytíženosti nemáte čas ani chuť? Stovky studentů investují do sepsání bakalářské práce na zakázku.

Při pomyšlení, že někdo napíše bakalářskou práci za Vás, mnoho z Vás napadne, jestli ji napíše skutečně kvalitně, jestli bude jedinečná a nebude se tak jednat o plagiát. Většina zprostředkovatelských firem si však své autory pečlivě vybírá, takže tato starost prakticky odpadá.

Stačí vyplnit nezávazný obednávkový formulář pro vypracování bakalářské práce na zakázku. Poté si vyberete autora, který disponuje kladnými referencemi a hodnocením. Vaše objednávka bude po celou dobu anonymní a úpravy můžete po celou dobu připomínkovat.

Vedení vysokých škol si problém s pracemi na objednávku dobře uvědomují. Jenže nástroje proti němu chybí. Většina univerzit sice již využívá elektronické systémy na rozeznání plagiátů, ovšem ty práce na objednávku nezachytí. Nejedná se totiž o okopírovaný text nebo citace − fakticky jsou práce na objednávku originální díla, ačkoliv je vypracoval někdo jiný než podepsaný autor

Suma za napsání bakalářské práce se pohybuje kolem 250,-Kč/strana. Tato cena odráží čas na sepsání práce, složitost tématu, hledání literatury, a také formální úpravu práce.