Těšíte se na nejprodávanější Porsche v elektrickém stavu?

Porsche jsou vozy, které si jednoho dne touží koupit každý muž. Je to automobil pro hotového gentlemana, ale zároveň také pro rebela, který se chce předvést. Jeho univerzálnost se však výrazně projevuje na ceně. Tento vůz si opravdu nemůže dovolit každý. V případě, že zvažujete nad jeho koupí, měli byste zvážit to, jestli si ho koupíte v elektrickém provedení. Nejprodávanější Porsche totiž přechází do jiného stavu, a sice do toho elektrického stavu. Automobilka bude vyrábět nový elektrický Macan.  

Elektrická vozidla – to je to, co nás v budoucnu čeká a co je budoucnost automobilového průmyslu. V současné době drtivá většina společností sází na fakt, že se elektromobily nedostanou do světa tak rychle, ale s tímto se opravdu počítat nemůže. Proto svižné automobilky se už daly do práce a pracují na elektrických vozidlech, které brzy začnou nabízet světu. Budete mít taky jeden elektrický vůz? 

Pokud uvažujete nad koupí elektrického vozu, doporučujeme investovat do elektrického Porsche, ať se máte s čím chlubit! 

Po elektrickém Macanu je už nyní velká poptávka 

Německá výrobce automobilů se rozhodl svět nadchnout tím, že začne prodávat elektrickou verzi vůbec neprodávanější SUV značky Porsche, a sice Porsche Macan. Vůz v elektrickém provedení by na trh měl přijet v následujících třech letech. Pro automobilku je to opravdu obrovský krok, a tak si samozřejmě dává načas.  

O Porsche Macan 

Samořzejmě to nebude první elektrický vůz automobilky, ale na druhou stranu je to opravdu krok, který se zapíše do její historie. Porsche Macan se prodalo neskutečné množství, konkrétně šestaosmdesát kusů, což je o patnáct tisíc více, než kolik se prodalo druhého nejprodávanějšího vozu značky Porsche – SUV Cayenne. Dokonce je to dvakrát tolik, než kolik se prodalo vozu Panamera.