Oslavte výročí v těch nejlepších českých restauracích!

Každý z nás má doma jistě svou drahou polovičku, bez které nedá ani ránu. Vážíme si ji a jednou za čas jistě vyjedeme na nějaký výlet, během kterého jsme stále spolu. Jednou ročně navíc využíváme možnost strávit spolu krásný večer, protože je zkrátka výročí, jež se rozhodně musí oslavit v plné parádě. Dámy na sebe oblékají krásné šaty, v nichž se jim ladně podtrhují dámské křivky. Lodičky pak jen zdůrazňují jejich elegantní štíhlé nohy, nad kterými následně pánovi zůstane jenom pusa otevřená. Pánové se často oblékají také do gala, mnohdy si dokonce natáhnou i oblek, ale většinou volí klasičtější styl, který je trochu pohodlnější, a sice košili a hezké kalhoty.

Nicméně outfity jsou vždy to poslední, co musíte stihnout udělat. Nejdříve musíte rezervovat nějakou hezkou restauraci, v níž se výborně najíte. Takových restaurací není zrovna nejvíc, ale právě tak se poznají přesně ty nejlepší z nejlepších. Pokud toužíte po opravdu fenomenální restauraci, nechte se inspirovat následujícími tipy, které vás rozhodně nezklamou.

• Salabka – pražská Trója

Pokud bydlíte v Praze nebo akorát trávíte dovolenou v tomto hlavním městě České republiky, jistě se někde toužíte skvostně najíst. Jednou z nejlepších a nejzajímavějších restaurací v Praze a vůbec v České republice je také restaurace Salabka, která se nachází v pražské Tróji. Zaměřuje se nejen na českou, ale také na staročeskou, kontinentální a také mezinárodní kuchyni, proto si na své přijde opravdu každý.

• Valoria – Brno

Jestliže pocházíte z Moravy a toužíte po dobré večeři, jelikož oslavujete již zmiňované výročí, určitě vás nadchne brněnská restaurace Valoria. Jedná se o restauraci, v níž najdete nabídku nejen české a francouzské kuchyně, ale také si můžete vybrat pokrmy z mezinárodní i regionální kuchyně. Na své si přijdou i vegetariáni.

• Casa De Carli

Jestliže milujete jen a pouze italskou kuchyni, která v sobě nese vynikající pokrmy, pak se rozhodně rozhodněte pro skvělou italskou restauraci v Praze 1 na Starém městě – pro Casu De Carli. Jedná se o špičkovou restauraci s těmi nejlepšími italskými chody vůbec a určitě je tou nejlepší volbou, pokud byste chtěli okusit takovou tu pravou Itálii i v Česku.