Kožichy – to je aktuální zimní hit

Móda nám letošní zimu přinesla skutečně zajímavé kousky, nad kterými nám jde zrak kolem. Nejvíce jsme si zamilovali hlavně kožíšky, které se skrývají uvnitř džínových nebo kožených bund, ale taky se nám zalíbily šaty, které jsou krabicového střihu, což znamená, že nám perfektně maskují nedokonalosti, za které se bohužel stydíme. Během aktuální zimy se však snažíme najít hlavně něco, co by nás před chladem ochránilo. Hledáme nějakou zimní velice teplou bundu, díky které nebudeme zmrzat. Místo bundy však sáhněte po kožiších.

Kožichy máme spjaté hlavně s naším nejlepším a nejznámějším českým moderátorem – Leošem Marešem, který se díky nim proslavil. Kožichy nosil ještě v době své rapperské kariéry. Nyní se takové kožichy staly opět moderní a je chybou je postrádat v šatníku.

Ochránci zvířat mohou být „v klidu“, stylové kožichy se prodávají umělé

Pokud se nyní děsíte toho, že se kožichy prodávají a nosí z opravdových zvířat, musíme vše uvést na pravou míru. Naštěstí se staly populární jenom takové kožichy, které jsou umělé, které skutečně nepochází z živých tvorů.

Kde kožichy koupíme? Kde je můžeme sehnat?

Dneska kožichy najdete v obchodech stejně hojně, jako třeba kabáty rovného střihu. Nebojte se těch huňatějších kožichů, protože právě huňaté kožichy jsou skutečně stylové. Některé ženy sáhnou po kratším kožichu, jiné milují dlouhé kabáty, které jsou délkově až po kolena.

Existují kožichy, které jsou skutečně nevkusné?

V dnešní době snad neexistují kožichy, které by byly naprosto nevkusné. Nevkusné může být jenom to, s čím je kombinujete. Pokud kombinujete kožich s huňatou čapkou, bohužel nebudete vypadat hezky. Stejně tak by si neměly kožichy dlouhé až ke kotníkům kupovat ženy nízké postavy, protože to jejich postavu opticky ještě sníží, bohužel (a nepomůžou ani vysoké boty s podpatkem).