Kde v Praze koupit byt, aby nás to nezruinovalo?

Investovat do bytu v Praze, to není nic levného. Mnozí lidé touží po vlastním bydlení, ale pravdou je, že dnes na něj dosáhne jen opravdu málokdo. Nejde tu ani o přísnější pravidla bank při získávání hypotéky, jde tu spíše o to, že lidé nemají na to kupovat si byty stojící dvacet milionů korun. Opravdu málokdo má miliony v kapse, které by mohl investovat právě do bydlení, respektive ten, kdo je v kapse měl, ten to už dávno udělal.  

Ovšem pravdou je, že i v Praze se najdou místa, která ještě nejsou tak předražená. Praha je přece jenom veliká a vysoké ceny zatím nepolíbily všechny části Prahy. Ještě jsou místa, kde lze koupit nemovitost, respektive byt, jehož cena člověka opravdu nezruinuje.  

Podívali jsme se právě na tyto části. Kromě Nuslí a rekonstruujícího se Žižkova se vyplatí koupit si byt za super cenu ještě v některých částech hlavního města.  

Suchdol 

Hledáte v Praze ideální rodinné bydlení? Pak doporučujeme koupit si dům právě v části jménem Suchdol. I když se sem zatím dostanete trochu problematicky, v plánu je tramvajová trať, díky které se snadno dostanete přímo do centra hlavního města. Pokud sem bude skutečně tramvajová trať zavedena, stane se ze Suchdolu velice atraktivní místo pro bydlení. Je zde kompletní občanská vybavenost, také jsou zde hezké cyklostezky nebo cesty vedoucí ke klidné řece. Navíc zde v budoucnu mají vzniknou nová atraktivní a lukrativní místa k bydlení.  

Podbaba 

Konečná stanice tramvaje – i tak lze označit část Prahy jménem Podbaba. Jedná se o část Prahy, která sídlí hned vedle Hanspaulky a Ořechovky. Jedná se zkrátka o takovou okolní čtvrť, do které se zanedlouho začnou přelévat nemalé ceny nemovitostí. Proto pokud můžete, investujte do zdejších nemovitostí hned.  

Opět je zde veškerá občanská vybavenost a okolí je krásné, klidné. Není to rušné centrum města, ve kterém byste nemohli ani usnout. Navíc jsou zde tramvaje, autobusy a nedaleko zelená linka metra, co víc si přát.