Aktuálně oblíbené franšízy, o které je největší zájem

Rozhodli jste se vstoupit do světa podnikání s franšízou? Podnikání na základě franchisingu je rozhodně jedna z těch největších podnikatelských příležitostí. V současné době se také tento způsob podnikání označuje za nástup do už rozjetého vlaku, což je opravdu trefné označení. Přece jen si díky odkoupení licenčních smluv otevřete pobočku pod značkou, která má na trhu už své jméno a která má svou stálou klientelu. Zkrátka a dobře máte vstup do světa podnikání krapet snazší, než kdybyste museli do světa podnikání vstupovat se svou vlastní společností.

Samozřejmě ani franchising není nic snadného. Tedy konkrétně to není snadné proto, že se musíte na začátku rozhodnout, pod jakou značkou si pobočku otevřete. A poté samozřejmě musíte udržet jistou laťku, která byla z počátku stanovena. I když se může zdát úkol vybrat si franšízu jako snadný, není to tak, jelikož na základě franchisingu dnes podniká nejedna společnost.

Obecně platí, že se vyplatí vybírat si takovou značku, která má potenciál dál růst a se kterou to nevypadá bledě. Rozhodně se nesnažte zachraňovat už krachující společnosti, investice by se vám opravdu nemusela vrátit.

Pojďme si však říct aktuálně oblíbené franšízy, třeba se rozhodnete právě pro jednu z nich.

Extéria Market

Jednou takovou franšízou je franšíza Extéria Market, což je přední poskytovatel poradenství v oblasti BOZP a PO. Dnes firma působí jak v České republice, tak na Slovensku, a pyšní se tisícovkami spokojených klientů. Jelikož se jedná o službu, která bude potřeba i v budoucnu, má rozhodně tato franšíza potenciál a vyplatí se otevřít pobočku právě pod touto značkou.

Poe-Poe

Pokud máte blíž k rychlému občerstvení, co třeba investovat do franšízy nazvané Poe-Poe? Zde mají bezkonkurenčně nejlevnější pizzu, o tom opravdu není pochyb. Zatím se franšíza rozšiřuje jen na Moravě, ale dobýt Prahu je taky v plánu.