Za co milionáři utrácí své peníze?

Neustále slýcháme o tom, kdo se stal novým milionářem nebo kdo na sobě zapracoval tolik, že se tím milionářem stal i bez loterie nebo bez tatínka, který velký byznys vybudoval. Jenže člověk si v takových chvílích uvědomí, že mít milion korun na bankovním kontu, to je opravdu obrovské množství peněz. Co s tím milionáři dělají, za co utrácí? Vždyť si mohou dovolit všechno, rozhazují peníze nebo je dávají třeba na charitu?  

Pravdou je, že my to víme. Víme, za co milionáři utrácí. Pojďme si proto zmínit to nejhlavnější, za co jsou milionáři ochotni utrácet své těžce vydělané peníze a za co jsou ochotni rozhazovat své miliony do vzduchu.  

Cestování 

Podle statistik více jak šedesát procent milionářů cestuje. Své peníze tak vkládají do alba vzpomínek, které jim nikdo nikdy nevezme. Říká se, že při cestování člověk poznává sám sebe. Investice do cestování je tak tou nejlepší investicí, pro jakou se můžeme rozhodnout. Lidé díky cestování poznávají svět, poznávají kultury, sbírají zážitky a také si samozřejmě odpočinou během týdenního pobytu. Zejména milionáři nejsou ti, kteří by toužili po dárcích, vždyť si takřka všechno mohou koupit sami. Touží po zážitcích a vzpomínkách.  

Auta 

I když by se neměly peníze vyhazovat do vzduchu, pokud na to mají, tak ať si peníze vyhazují. Ukázalo se, že nejvíce peněz se “vyhodí” za automobil. Milionáři zkrátka chtějí jezdit v luxusních a drahých vozidlech, po kterých budou okolní lidé pokukovat se závistí v očích. Většinou je zájem o sportovní kousky. Koupí luxusního auta si milionář splní svůj dětský sen.  

Oblečení 

I za oblečení se utrácí, ovšem ne za méně kvalitní, ale za opravdu kvalitní značky, které však svou životností překvapí a vydrží i dlouhé desítky let. Milionáři utrácí hlavně za obleky a košile. Zhruba sedm procent utrácí za oblečení pravidelně.