Vytvořte si originální svíčku ze zavařovací sklenice

Doplňků v domácnosti nikdy není dost. Většinou za ně utrácíme opravdu mnoho, protože zkrátka toužíme po krásné moderní domácnosti. Pokud někdo sleduje aktuální módní trendy v oblasti bydlení, pak jistě ví, že doplňky jsou právě to, co tvoří moderní domácnost. Lidé se tak většinou zaměřují na nejrůznější polštáře, dále také na oblíbené květiny, dominují ale také fotografie, pak různé vázy, dózy nebo karafy, v nichž nikdy nejsou květiny, protože jsou zkrátka moderní samy o sobě. Dalším skvělým doplňkem jsou ale také svíčky, kterých v domácnosti není nikdy dost.

Svíčky jsou unikátním doplňkem, který pokaždé dokonale provoní domácnost. Jedná se o unikátní dárek, který většinou dáte své babičce nebo mamince k narozeninám, když postrádáte dostatek kreativity a fantazie, které by domohly k tomu, abyste vymysleli něco originálnějšího. Svíčky nás ale svou vůní doslova uklidňují a mnohdy dělají intimní světlo, když například slavíme výročí s partnerem nebo partnerkou. Jsou také odpočinkové doplnění v koupelně, kdy si napouštíme horkou vanu s pěnou, protože toužíme po maximální relaxaci.

Jenže takové svíčky rostou s cenou hodně vysoko. Není se tak čemu divit, když se lidé rozhodují koupi svíček naprosto vymezit ze svých denních koupí. Raději si takovou svíčku vytvoří. Je to naprosto jednoduché a hlavně vkusné. Jen to chce koupit knot. Ostatní už určitě najdeme doma.

Chce to jenom sklenici, staré ohořelé svíčky, špejle a knot!

Veškeré kouzlené tkví v tom, že si rozehřejeme vosk ze starých svíček, které jsou už dávno ohořelé, v nichž chybí knotek nebo které se nám zkrátka nelíbí. Vybereme si nějakou starou či novou zavařovací sklenici. Může to být klasická nebo třeba nějaká s uchem. Do ní ponoříme knot, který poté zalijeme horkým voskem. Pozor ale na to, ať knot nespadne dovnitř. Následně si špejlemi přidržíte knotek do chvíle, než vosk zatuhne, a skvělý doplněk do domácnosti, který nestál víc než pár korun je na světě!