Vytvořte si dávkovač mýdla ze zavařovací sklenice

Koupelna by rozhodně měla být tou nejvíce moderní místností v domě. Jedná se o místnost, kterou rozhodně všichni návštěvníci a hosté uvidí, protože každý během návštěvy alespoň jednou zamíří do koupelny, protože si bude chtít umýt ruce po toaletě či jenom kvůli tomu, že se zamazal. Ostatně je nutné také podotknout to, že ne každý má na krásnou moderní koupelnu finance. Mnoho lidí si myslí, že mít hezkou moderní koupelnu je jen otázka peněz, ale v poslední době v módě a v oblasti bydlení platí to, že pokud se zaujme doplňky, zaujme se opravdu čímkoliv. Tím pádem je nutno také říct i to, že doplňky si lehce můžeme udělat i v pohodlí domova a nebudou nás stát nic víc, než pár korun, které vhodíme do pomůcek.

Například mnoho lidí utrácí za dávkovače mýdla. To je ale naprostá hloupost zejména proto, že unikátní krásné dávkovače na mýdlo můžeme lehce vytvořit v pohodlí domova. Budeme na to potřebovat jenom vkusnou zavařovací sklenici, ke které se bude chodit nějaký nástavec, který například sebereme z mýdla, které koupíme a které následně budeme chtít přelít do vkusnější dózy. Takové nástavce lze ale koupit běžně v obchodech, ale z čeho nástavec vezmete nebo jestli ho koupíte – to už je naprosto jen a pouze na vás. No a pak vám stačí jenom vkusné doplňky, jimiž sklenici budete chtít ozdobit. A také nezapomeňte na tavící pistolku!

A jde se na to!

Pokud jste nesehnali takový nástavec, který se hodí na danou sklenici, pak využijte víčka od zavařovací sklenice, které k ní patří. Vyvrtejte doprostřed díru a tou dírou prostrčte běžný nástavec, který najdete doma. Zespod ho však přitavte tavicí pistolkou, aby se vám nástavek na víšku nehýbal. Vše pak klidně můžete nabarvit, aby vám víčko k ostatnímu ladilo. A to je vlastně celá věda! Unikátní zavařovačku si pak můžete lehce ozdobit tak, jak se vám hodí do koupelny. Dbejte na to, aby se vám doplněk hodil k ostatnímu v koupelně. Pokud k tomuto budete chtít i stejný kelímek na kartáčky, zvolte třeba menší zavařovačku a ozdobte ji naprosto stejně. Ať žijí levné, ale vkusné doplňky do domácnosti!