Věděli jste, že existují chytré hodinky, které není třeba nabíjet?

Uvažujete nad tím, že si koupíte hodinky? Proč rovnou neinvestovat do těch chytrých hodinek, které jsou dnes tak oblíbené. Řada chytrých hodinek umí posílat zprávy z telefonu, můžete skrze ně přijímat hovory, dokonce vám leccos připomenou. Už dávno jenom neukazují čas nebo nepočítají kroky, umí toho skutečně daleko víc. Zejména chytré hodinky, které není třeba nabíjet. Za těmi stojíme my, Češi.  

Už jste slyšeli o chytrých hodinkách nazvaných Sequent SuperCharger 2? Jedná se o hodinky, za kterými stojí skutečně Češi. Jedná se o naprostou novinku na trhu, která se nemusí dobíjet.  

Je samozřejmě třeba uvést na pravou míru, že nejen Češi stojí za tímto vynálezem. Spíše se na chytrých hodinkách podílí, ovšem i tak je to obrovský úspěch.  

Chytré hodinky jsou velice diskutované 

Novinka v podobě chytrých hodinek je v současné době skutečně velice diskutovaným tématem. Přece jenom většina chytrých hodinek se musí dobíjet, nestává se, že hodinky mají neomezenou výdrž. Mnohé hodinky se musí nabíjet dokonce i během dne nebo nevydrží ani den používání.  

Nové chytré hodinky slibují, že už nebudete muset hledat nabíječky nebo čekat, až se hodinky nabijí. Hodinky totiž pracují s mechanickým strojkem, díky němu získávají energii i pohon z elektrické části. Autoři tomu říkají hybridní řešení.  

Hybridní řešení u hodinek není nic nového 

I když se tyto hodinky předvedly s hybridním řešením, není to dnes skutečně nic nového. Na tomto řešení se začalo pracovat už v roce 1977, ovšem světu se hybridní řešení představilo až o dvacet let později. Tehdejší hodinky se samozřejmě od těch aktuálních krapet liší, je však dobré vědět, že se nejedná o zbrusu novou inovaci nebo o zcela nové řešení.  

Ať už tedy budete hodinky používat při jakékoli činnosti nebo při nečinnosti, hodinky budou vždy připraveným parťákem. Jejich nekonečná výdrž je jejich největší výhodou.