Trh nahrává investování. Rusňákova DRFG ví, jak nejlépe peníze zúročit

Český investor se bojí riskovat, proto sází na jistotu a nemovitosti jsou stále nejoblíbenější investicí. Není to ale jediný nástroj pro zhodnocení peněz, odborníci z DRFG Finance umí poradit to nejlepší řešení.

V uplynulém roce firma Davida Rusňáka přistoupila na sloučení finanční distribuce, aby dosáhla její lepší interní spolupráce. Celá distribuce se automaticky posouvá dopředu i díky tomu, že vznikla pracovní skupina ELITA DRFG Finance.

Skládá se z těch nejlepších konzultantů, kteří mají od firmy maximální podporu. Tvoří ji 20 nejúspěšnějších obchodníků s nejlepšími výsledky. Průběžně se školí a na pravidelných schůzkách sdílejí své nabité zkušenosti z terénu. Už teď je jasné, že konsolidace byla dobrá volba. Profesionalitu konzultantů prociťují samozřejmě především klienti společnosti DRFG. Je proto jisté, že se tým bude časem nadále rozrůstat. Podle současného plánu bude celkově čítat až 100 lidí.

Lidé se nebojí investovat, aktuální situace na trhu je k tomu příznivá.

Tím, jak se ekonomice daří, lidé bohatnou, mají volné prostředky, které by chtěli zhodnotit. Často se už nespoléhají jen na banky, ale dávají přednost nástrojům kolektivního investování DRFG Finance. Roční investovaná částka se u privátní klientely rozrostla o desítky procent, tím se firma stává věrohodnější i pro bonitní klienty.

Fond DRFG UCITS Bond Fund nabízí široké veřejnosti korporátní, municipální a státní dluhopisy. Přestože pro ně není situace na trhu optimální, šikovní portfolioví manažeři dokážou vykazovat nadprůměrné výsledky a tím podpořit rozložení portfolia i na trh s nemovitostmi. Fond DRFG AIF Real EstateFund funguje teprve od loňského roku, přesto však dokázal i během takto krátké doby dosáhnout značných úspěchů.

Původně byl fond určen pouze kvalifikovaným investorům, po změně legislativy však získal povolení České národní banky fond nabízet i občanům a drobným podnikatelům. Postupně se široké veřejnosti více zpřístupní a otevře.