Seznam.cz láká na svou novou televizi. V hlavní roli youtubeři

Seznam.cz je nejznámější český vyhledávač, který se však už dlouhá léta pere s americkým vyhledávačem Google, který je v současné době mnohem chytřejší, propracovanější a navštěvovanější. Seznam.cz se proto snaží dělat takové kroky, kterými na sebe upoutá pozornost a kterými získá návštěvníky. To se mu nyní povedlo, a to tím, že zavedl svou novou televizní stanici, kterou je TV Seznam. Právě ta je plná zajímavých pořadů, kdy tím nejzajímavějším pořadem je pořad V Centru, který je plný youtuberů.

Stejně jako Seznam.cz, tak i samotní youtubeři vědí, že je videa nebudou živit do konce svého života. Navíc by se dalo říct, že je to jenom koníček, za který dostávají zaplaceno. Otázkou však je, co bude, až z natáčení hloupých videí vyrostou?

Jelikož si potřebují vydělávat i něčím jiným, než je točení videí, televize Seznam se rozhodla je obsadit jako moderátory. Pro youtubery to bude získání zkušeností a financí, pro televizi Seznam to bude získání obrovského množství fanoušků, kteří budou chodit na natáčení nejen díky hostům, ale především díky samotným youtuberům, kteří jsou tou největší atrakcí.

Koho můžete vidět ve světle reflektorů?

Otázkou je, na koho se můžete těšit. Moderátorská škála je skutečně obrovská, mezi moderátory najdete například oblíbenou Shopaholic Nicol, dále také v současné době asi nejoblíbenějšího českého youtubera Kovyho, Janka Rubeše nebo třeba Tomáše Vernera.

O co se bude jednat?

Pořad V Centru je nový pořad televize Seznam, který se bude vysílat každou středu od osmi hodin večer. Na samotné natáčení může přijít kdokoli. Jedná se o klasickou interaktivní talk show, která se bude natáčet přímo v centru hlavního města, a to konkrétně ve Skautském institutu.

Vždy se bude vysílat živě a posléze bude záznam uchován v archivu nové televize Seznam. V pořadu budou hosty veřejně známé osobnosti.