Podcasty, které vás vyvedou z komfortní zóny

Vybočit z řady a jít proti proudu. I když se to snadno řekne, hůře se to udělá. I proto řada lidí neuspěje. Názory ostatních, strach z neúspěchu, nedostatečná touha vystoupit ze své zóny komfortu. Tři věci, které brání lidskému potenciálu. A takových bychom mohli vyjmenovat vícero. Patří k nim také nemožnost se otevřít možnosti, že člověk může mít víc, než má a mnoho dalšího. Se všemi našimi bloky by nám však mohla pomoct dostatečná motivace. Pokud se nedokážete motivovat prostřednictvím knih nebo filmových snímků, motivujte se podcasty, které vás ze zmiňované komfortní zóny mohou vyvést, pokud víte, jaké poslouchat.  

A i když si říkáte, že takových moc není, opak je pravdou. Několik z nich vám přinášíme.  

Startér 

Pokud jste se rozhodli začít s vlastním podnikáním, to pravé pro vás bude podcast s názvem “Startér”. Jedná se o směs podcastů zaměřujících se především na začínající firmy. Jeden z tvůrců stolních her či organizátor přehlídek vám prozradí, jak lze rozběhnout firmu i v dnešní době, kdy se všechno neustále mění, navíc kdy jsme nyní zkoušeni koronavirovou pandemií.  

CzechCrunch 

Nejeden online magazín má také svůj podcast a CzechCrunch není výjimkou. Možná patříte k pravidelným čtenářům tohoto magazínu, který rozhodně má, co přinést. Jednotlivé díly pojednávají hlavně o nastartovaných startupech, také o gigantických miliardových projektech. V mnoha dílech se také sdílí zkušenosti z budování velkých podniků nebo o investicích a nástrahách, jež mohou nejednoho podnikatele potkat.  

Na vlně podnikání 

Hledáte inspiraci, která by vás dostatečně motivovala k dalším činům a úkonům? Pak je pro vás tou nejlepší volbou podcast “Na vlně podnikání”, který v mnoha dílech prozrazuje dlouho utajované know-how podnikatelů z mnoha různých odvětví a prostředí. Součástí podcastů jsou samozřejmě také zajímavosti ze světa online byznysu, také PR nebo ze světa investování.