Jak zaujmout své klienty? Usnadněte jim práci 

Každý z nás si během nákupu svých potřeb přeje především ušetřit drahocenný čas. Čas je to jediné, co se dnes nedá koupit, a proto všechny snahy obchodníků o to, aby nám usnadnili život, z pozice klienta vítáme.  

Udělejte vstřícný krok 

Když se vám podaří zaujmout své zákazníky tím, že jim ušetříte čas a vyjdete jim vstříc, budou se k vám rádi vracet. Vstřícný krok v podobě mobilní aplikace jim podstatně ušetří čas, který musí trávit vyhledáváním informací na internetu. Aplikace totiž umožňuje mnohem rychlejší vyhledávání. Navíc přednastavené fakturační údaje usnadňují výběr dopravy i platby, zásilka tak může ihned putovat k zákazníkovi.  

Konečně úspora času! 

Vlastní appka tak klientovi opravdu zpříjemní nakupování. Navíc zde má tlačítko, pomocí kterého ihned kontaktuje zákaznickou linku a dozví se o možnosti objednání svého zboží v co nejkratším časovém úseku. Váš klient tak vždy bude mít o důvod více, aby si vás zvolil oproti vaší konkurenci.  

Oboustranně výhodné 

Vlastní aplikace přináší výhody i pro vás. I vám se takto usnadní expedice zboží, jelikož již svého klienta znáte. Navíc můžete lépe sledovat historii objednávek a cílit na personalizovanou reklamu, se kterou oslovíte zákazníka pouze s produkty, které jej budou zajímat. Opět se zvyšuje šance, že u vás spokojeně nakoupí i příště.  

Reklamní sdělení 

Díky vlastní aplikaci můžete svým uživatelům posílat krátké informační zprávy. Tyto notifikace jsou velmi užitečným marketingovým nástrojem, jelikož opět přinášejí limitované slevy a nabídky, které opět vybízejí k nákupu.  

Vlastní mobilní aplikaci můžete snadno propojit se sociálními sítěmi a gamifikovat tak obsah svého e-shopu. Pořádejte soutěže, přinášejte přínosné informace, snažte se zaujmout. Když zákazníkům podáte pomocnou ruku a budete se snažit ušetřit jejich čas, ocení to nejen instalací vaší aplikace, ale také věrnou spoluprací s vámi.