E-shop Bonami překonal obrat 700 milionů korun

Pokud vás nebaví to, co děláte, možná byste měli začít dělat něco naprosto jiného. V současné době je tolik možností, kterých můžete využít! Byla by škoda je nevyužít, tím si buďte jisti. Pokud chcete zůstat v zaměstnání, máte tolik možností – vždyť je nedostatek pracovníků, což je pro vás výhodné. Nicméně pokud vás nebaví klasické zaměstnání, měli byste se pohrnout do podnikání. Možná si říkáte, že je dneska vyrobeno a vymyšleno už opravdu všechno, ale to není ani zdaleka pravda. Vše se dá udělat jinak a líp. Své o tom ví i e-shop s nábytkem Bonami, který se rozhodl změnit internetový svět s nábytkem. Nyní hlásí obrovitánské obraty!

E-shop Bonami možná znáte, možná nikoliv, možná v něm dokonce i nakupujete. Nicméně ať už patříte do jakékoliv skupiny, je třeba vědět, že se nejedná jenom o e-shop s nábytkem, ale taky se skvělými bytovými doplňky.

Bonami je projekt investiční skupiny Miton, který hlásí obrovské obraty.

Společnost obratově vyrostla o polovinu!

Je až neskutečné, jak se některé firmy mohou dostat do takových skvělých výšin. Za jeden jediný rok, za rok 2017, se například investiční skupina Miton, pod kterou spadá i již zmiňovaná firma Bonami, obratově rozrostla o padesát procent. Obrat v loňském roce tak překročil hranici 700 milionů korun!

700 milionů korun byl získán při 1,4 milionech prodaných kusů zboží.

Firmě se daří dlouhodobě

O firmě možná málokdo slyšel. Je to však škoda, jedná se totiž o firmu, která je dlouhodobě zisková. Vloni se firma dostala na rumunský trh, letos se plánuje export hlavně do Maďarska.

Letošní velký cíl bude překonat obrat značky Bonami – cílem je dosáhnout obratu ve výši jedné miliardy korun. Podle všeho není tento cíl nereálný – od samého počátku se totiž nabídka zboží rozrostla, díky čemuž si firma našla více zákazníků a klientů.