Apple Pay a jeho speciální nabídka

Kdo by v dnešní době neznal společnost Apple. Jedná se o velikána mezi společnostmi, které nabízejí chytrá zařízení, která nám dnes a denně usnadňují náš život. Pokud i vy zbožňujete tuto značku a pravidelně sledujete, jaké novinky tato společnost chystá, určitě vám neunikla speciální nabídka Apple Pay. Pokud jste o ní doposud neslyšeli, přinášíme vám potřebné info.

Dalo by se říct, že se jedná o jakousi vánoční nabídku, kterou ocení každý, kdo pravidelně nakupuje od prodejců pomocí služby Apple Pay. Společnost Apple se nechala slyšet, že pokud nakoupíte do 21. prosince přes tohoto zprostředkovatele (tedy před Apple Pay), získáte službu App Store a dárkovou kartu iTunes.

Co je nutné vědět

Tato nabídka je však bohužel platná jenom pro obyvatele Spojených států amerických. Proto pokud máte nějakého známého, kdo žije v Americe, neprodleně mu o tom řekněte, jistě vám za odměnu pošle skvělý dáreček, který v České republice jen tak nekoupíte.

Dárková karta v rámci propagace

Tento krok se rozhodla společnost Apple udělat proto, že před vánočními svátky se i této velké firmě hodí propagace. Lidé přeci nakupují i mnohé drahé dárky, proto proč je nenalákat na koupi produktů značky Apple?

Společnost Apple se taky nechala slyšet, že existují jakási omezení pro jednu kartu na jednoho obchodního partnera. V překladu to znamená, že můžete získat další kartu ve výši pěti dolarů (pokud tedy samozřejmě nakupujete ve více internetových obchodech).

Rok 2018 plný novinek!

Na závěr je nutné podotknout, že rok 2018 bude pro Apple poměrně zlomový. Chystá se mnoho novinek, které by se měly představit už na jaře roku 2018 (ale do prodeje by se měly dostat až v polovině příštího roku, tedy zhruba v červnu). Proto bedlivě sledujte aktuální Apple dění, ať vám neunikne nic o co, byste mohli mít zájem.