Víte, jaké výhody nabízí váš prodejce energií? Podle průzkumů to řada Čechů neví

Neustále se mluví o tom, jak má docházet ke zdražování energií. Mnozí dodavatelé už opravdu zdražili své služby, ovšem o všech dodavatelích se to opravdu říct ještě nedá. Zatímco někteří lidé se srovnávají s tím, že cena energií roste, jiní se snaží přestoupit k výhodnějšímu dodavateli. A právě ti, kteří chtějí přestoupit k jinému dodavateli, jsou také jediní, kteří vědí, jaké výhody jim jejich dodavatelé energií vlastně poskytují a nabízí. Ostatní o výhodách podle průzkumu nejsou vůbec informováni a ani je to nezajímá.  

Nedávný průzkum ukázal, že české domácnosti, respektive čeští spotřebitelé energií ani netuší, jestli jejich dodavatelé nenabízí nějaké služby navíc, respektive jaké výhody jim jejich dodavatelé mohou nabídnout. Jelikož dodavatelé plynů a elektřiny mezi sebou zápasí, nabízí klientům celou řadu výhod. Informujte se o nich, může vám to hodně peněz ušetřit.  

Podle všeho výhody, které dodavatelé nabízí, využívá jenom necelých čtyřicet procent lidí. Zbytek ani neví, že dodavatelé elektřiny nebo plynu nějaké výhody nabízí.  

Jaké výhody nabízí dodavatelé elektřiny a plynu? 

Nabízí se otázka, jaké výhody nejčastěji dodavatelé elektřiny a plynu nabízí. K nejčastějším benefitům patří například servis elektrikáře nebo třeba provedení revize kotlů. Také se klienti mohou dočkat slev na zboží nebo na konkrétní služby u partnerů dodavatelů. Někdy jsou slevy opravdu znatelné.  

Jaké výhody by klienti ocenili? 

I když se mohou zdát výhody či benefity dodavatelů velice atraktivní, pro mnohé lidi nemusí být dostatečně atraktivní. Nabízí se proto otázka, jaké výhody by ocenili klienti? Ti by podle všeho ocenili hlavně odměny za řádně uhrazené vyúčtování nebo třeba odměny za věrnost. Také by ocenili nejrůznější asistenční služby (ostatně ty jim nabízeny jsou, jen o nich nevědí).  

Někteří by také ocenili zvýhodněné pojištění domácností, vyplývá ze zajímavého průzkumu.