Mall.cz a jeho nové e-shopy. Jaké nyní spadají pod křídla internetového velikána?

Mall.cz nemusíme dlouze představovat. Jedná se o českou e-commerce skupinu Mall Group, která je velikánem v českém internetovém světě. Neustále se pod Mall.cz dostávají nové a nové e-shopy, mezi nimi nově najdeme i obchody Bigbrands.cz a Proděti.cz, které ještě do nedávna fungovaly zcela samostatně. Díky těmto e-shopům, které nově spadají pod křídla internetového giganta, se vytvoří zcela nové zákaznické kluby a zvýší se samozřejmě nabídka dětského zboží, což ocení hlavně maminky.  

Sortiment obou e-shopů se zaměřuje právě na hračky, péči o dítě, také je součástí sortimentu dětské oblečení. To internetový gigant Mall.cz potřebuje. Chce posílit tento sortiment, i když během minulého roku tržby za tento sortiment činily skoro miliardu korun.  

Dětské zboží na jednom místě 

Cílem firmy Mall.cz je, aby zákazníci našli všechno, co potřebují, na jednom místě. Nechtějí, aby chodili ke konkurenci, chtějí zákazníkům poskytnout všechno zboží, které mohou z dětského sortimentu potřebovat. A tak se spojil se zmiňovanými dvěma e-shopy, které opět sortiment dětského zboží rozšíří.  

Co přineslo spojení Mall.cz a dvou e-shopů? 

Díky nedávnému spojení, k němuž došlo, se dětský svět na Mall.cz (respektive dětský nabízený sortiment na Mall.cz) stal tím největším na českém, ale také na slovenském trhu. Díky tomu, že oblíbená platforma Bigbrands nabízí i módní kousky, rozšířil se tím i sortiment Mall Móda.  

Spojení dvou e-shopů a internetového giganta Mall.cz přinese jistě samé ovoce. Už nyní se předpokládá, že dojde k výraznému zvýšení tržeb v oblasti dětského sortimentu a dětského nabízeného zboží. 

Pod Mall.cz najdeme dnes celou řadu e-shopů. Díky tomu má Mall.cz opravdu obrovskou nabídku, z níž si vybere každý. Ať už hledáte elektrické spotřebiče, módu nebo právě dětské hračky, není třeba chodit jinam – na Mall.cz je to všechno na jednom místě.