Co nikdy nevysloví úspěšní byznysmeni?

Svět podnikání je sice otevřen naprosto každému, ovšem ne každý je pro tento svět stvořen. Mnozí lidé mají nápad, ale nemají na podnikání povahu, proto čekají, až se jejich nápadu ujme někdo jiný. Pokud však jste byznysmenem a řídíte svou vlastní firmu nebo provozujete nějakou službu, toužíte po pokroku a obrovském úspěchu. Inspirujete se od úspěšnějších podnikatelů a jdete v jejich stopách. Nechte se od nich inspirovat ještě v jedné věci – odnaučte se říkat fráze, které ani oni neříkají a právě proto jsou úspěšní. Jaké fráze to jsou?

1) Neuspěju

Úspěch každého podnikání spočívá v tom, že si musíte věřit. Nemusí vám věřit nikdo jiný, musíte si věřit jenom vy sami. Pokud si uvěříte, uspějete. Každý byznysmen si musí uvědomit, že síla spočívá v našich myšlenkách. Jestli si budete opakovat, že nejste dost dobří, že váš nápad není dokonalý, že neuspějete, stane se to. Přestaňte si tedy říkat, že neuspějete, protože něco Vyššího vás vyslyší a skutečně se neúspěšným stanete.

Dávejte si pozor na vaše myšlenky, je v nich obrovská síla, kterou si většina z nás ani neuvědomuje.

2) Nepodaří se mi to

S frází „neuspěju“ souvisí i fráze „nepodaří se mi to“. Opět se všechno odráží od našich myšlenek. Jak jsme zmínili výše, v myšlenkách je obrovská síla, kterou nesmíme podcenit. Pokud si budete stále dokola opakovat, že se to nemůže podařit, ani se to nepodaří.

Kdy si lidé uvědomí, že myšlenky tvoří jejich život?

3) Nedokážu to

Třetí frází, která opět úzce souvisí s naším myšlením, je fráze „nedokážu to“. A opět jsme na začátku, kdy jsme řekli, že každý byznysmen si musí věřit, i když mu nikdo jiný nevěří. Pokud si nebudete věřit vy, kdo jiný vám věřit bude? Ukažte svému okolí, že si věříte, a ono vám pak bude taky věřit. Vše začíná u vás. Člověk, který si nevěří, to nikam nedotáhne ani v osobním, ani v profesním životě.